Call Center

&

Online Rezervasyon Hizmetleri

image

Vizyonumuz

Koşulsuz misafir ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, öncü bir Acente ve itibarlı tanınmış bir marka olmak.

image

Misyonumuz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve misafirlerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmak.

image

Müşteri Desteği

Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak geniş bir hizmet ağına sahip olan Şara Tur, dinamik kadrosuyla her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedeflemektedir.

Şara Tour Hakkında

Anadolu'nun önde gelen seyahat acentesi olan Şara Tur, 2014 yılı itibariyle yeni bir vizyon ve ekiple var olan potansiyeline genç ve dinamik yeni kadrosuyla güç katmıştır.

Yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce otelin satışının yanı sıra, kültür turları, okul turları, kongre ve seminerlerin organizasyonu konusunda profesyonel kadrosuyla yeni bir vizyon yaratmıştır.

image

Çağrı Merkezi Hizmeti Sağladığımız Oteller

Club Turan Prince World

Hotel Turan Prince

Tui Sense Deluxe

Tui Blue Side

Tui Blue Xanthe

Commadore Elite

Sunmelia Beach Resort

Amelia Beach Resort

Seamelia Resort Beach

Stella Beach

Terrace Beach Resort

Terrace Elite Resort

Jadore Deluxe Hotel

Club Hotel Phaselis Rose

Belek Beach

Aydınbey Siu Collection

Aydınbey Famous Resort

Aydınbey Queen Palace

Aydınbey Kings Palace

Aydınbey Gold Dreams

Euphoria Palm Beach

Mövenpick Resort Tekirova

Amara Comfort Resort

Amara Family Resort

Euphoria Barbaross Beach Resort

Euphoria Comfort Beach

Side Breeze Hotel

Side Stella Elite

Neler Yapıyoruz?

Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak geniş bir hizmet ağına sahip olan Şara Tur, dinamik ve dev kadrosuyla her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

Hizmetlerimiz

 • Online Ödeme Altyapısı
 • Call Center Hizmeti
 • Whatsapp ve Telegram Müşteri Desteği
 • Personel Çağrı Kalitesi Değerlendirmesi
 • Personel Yazışma Kalitesi Değerlendirmesi
 • Tabletli Misafir Memnuniyet Anketi

İş Geliştirme / Arge

 • Oteller Özel Uygulama
 • Web Tasarım ve Barındırma Hizmeti

Pazarlama Hizmetlerimiz

 • Sosyal Medya Yönetimi
 • Google & Facebook/Instagram Reklamları
 • Bayi Satış ve Alt Acentalar
 • Online Pazarlama

Çağrı Merkezi

Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesini, 2015 yılında Çağrı Merkezi olarak büyütmeyi hedefleyen Şara Tour, Call Center projesini Eskişehir'de hayata geçirmiş olup 2019 yılında faaliyete giren Çağrı Merkezi Antalya Call Center Müşteri Hizmetleri ile bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir.

Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak geniş bir hizmet ağına sahip olan Şara Tur, dinamik kadrosuyla her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

image
image

Kalite Politikamız

Misafir ilişkileri yönetimi ve memnuniyetine büyük önem veren Şara Tur'da "Misafir Memnuniyeti" anketleri gerçekleştirilmektedir. Hem otel konaklaması yapan hem de kültür turlarına katılan misafirlerimize anketleri dijital ortamda ulaştırılarak anket cevaplama oranı yükseltilmiş ve işlemler kolaylaştırılmıştır. Şara Tur ile tatile giden ve kültür turlarına katılan misafire ulaşılarak memnuniyet oranı % 98'lere ulaşmıştır.

Misafir memnuniyetinin yanı sıra çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarının, verimlilik ve rekabet gücü ile tedarikçilerinin, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartları uygulayan Şara Tour'da, çalışanları eğitmek, hizmet ve süreçleri sürekli iyileştirmek öncelikliler arasında bulunmaktadır.

image