Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
POLONEZKÖY - ŞİLE - AĞVA TURU

450.00 TL

POLONEZKÖY - ŞİLE - AĞVA TURU
Program: 05:00   Hareket noktamızdan siz değerli misafirlerimizi alıp, Eskişehir’ den hareket ediyoruz. Neşeli bir yolculuk sonunda, yolda alacağımız güzel bir kahvaltıyla güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası, Sapanca Gölü ve İzmit Körfezi’ nin kenarından yolculuk yaparak, 1830 yılında Polonya ayaklanması sırasında sürgün edilenler arasında siyasi lider ADAM CZARTORYSKI’ nin kurduğu POL...

Program:

05:00   Hareket noktamızdan siz değerli misafirlerimizi alıp, Eskişehir’ den hareket ediyoruz. Neşeli bir yolculuk sonunda, yolda alacağımız güzel bir kahvaltıyla güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası, Sapanca Gölü ve İzmit Körfezi’ nin kenarından yolculuk yaparak, 1830 yılında Polonya ayaklanması sırasında sürgün edilenler arasında siyasi lider ADAM CZARTORYSKI’ nin kurduğu POLONEZKÖY(ADAMPOL)’ e ulaşıyoruz. 80 kadar Polonyalı vatandaşın yaşadığı ve 150 yıldır geleneklerini ve kültürlerini yaşattıkları köyde; POLONEZKÖY KÜLTÜR EVİ’ ni – AĞAÇ OYMA HEYKELLERİZOFIA TEYZE’ nin ANI EVİ’ ni – MERYEM ANA KİLİSESİ’ ni görüyoruz ve yeşillikler içinde gezinti yapıyoruz. Serbest zamanda Polonya kültürünü yansıtan kafelerde dinlenip, çaylarımızı, kahvelerimizi yudumluyor, köy meydanında yerel halkın kurduğu pazarda el emeği, göz nuru ürünlerden alışveriş yapıyoruz. Serbest zaman sonrası; mükemmel doğal güzellikler içerisinde yapacağımız zevkli bir yolculuk sonrası, ŞİLE’ deyiz. İstanbul’ un bu güzel ve şirin ilçesinde; dünyanın üçüncü, Türkiye’ nin ise en büyüğü olan ŞİLE FENERİ ile gezmeye başlıyoruz. Ardından YEL DEĞİRMENLERİ’ ni – AĞLAYAN KAYA ve PLAJINIŞİLE KALESİ’ ni – OCAKLI ADA ve TERSANE MAĞARALARI geziyoruz. Öğle yemeği; sahilde balıkçı restoranında (EXTRA). Yemek sonrası; serbest zamanda dileyen misafirler balıkçı barınaklarının arasında sahilde keyifli yürüyüşler yapabilir, dileyen misafirlerimiz ise, Üsküdar caddesinde yer alan, yöreye özgü ŞİLE BEZİ atölyelerinden ve satış noktalarından alışverişler yapabilir. Serbest zaman sonrası ŞİLE’ den ayrılıyoruz. Yeşillikler içinde yapacağımız zevkli yolculukla turumuzun son durağı AĞVA’ ya ulaşıyoruz. Önce KİLİM TEPESİ’ ne çıkıyoruz. Kartal yuvasını andıran bu noktadan, doğu ve batı plajları ile beldenin şahane manzaralarını fotoğraflıyoruz. Ardından GÖKSU DERESİ ve YEŞİLÇAY arasında kalan bölgede yeşilin bir çok tonunu ve doğal güzellikleri görüp yaşıyoruz. Dileyen misafirler bir çok filimde ve dizide mekan olarak kullanılan YEŞİLÇAY’ da Tekne Turu yapabilir(EXTRA). Vereceğimiz serbest zamanda misafirlerimiz AĞVA ÇARŞILARI’ nda ve BALIKÇI BARINAKLARIN’ nda yapacağı yürüyüşlerle relax dünyayı keşfedebilir ve alışverişler yapabilirler. Serbest zaman sonrası; turumuzu tamamlayıp dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolculuk esnasında vereceğimiz molalar ve yolda alacağımız akşam yemeği(EXTRA) sonrası; gece ilerleyen saatlerde ESKİŞEHİR’ e ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıp, bir sonraki turlarımızda tekrar görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

- Lüks D2 belgeli araçlarla yolculuk

- Sabah Kahvaltısı / Tesiste

- Araç içi sıcak / soğuk içecek ikramları 

- Rehberlik hizmetleri

- ŞARA TUR misafirperverliği

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

- Müze – Ören yeri – Konaklar, M. Park, vb. girişler  

- Öğle ve Akşam yemekleri / İçecekler

- Ağva’ da tekne turu

- Fiyata dahil olarak belirtilmemiş tüm Hizmetler

- Kişisel Harcamalar

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Fiyat
11 Eylül 2022 11 Eylül 2022 450.00 ₺
24 Eylül 2022 24 Eylül 2022 450.00 ₺
08 Ekim 2022 08 Ekim 2022 450.00 ₺
23 Ekim 2022 23 Ekim 2022 450.00 ₺

POLONEZKÖY - ŞİLE - AĞVA

Tur Ücreti

Peşin Fiyatına

3 Taksit İmkanı

KİŞİ BAŞI

350 TL.

00-04 Yaş Çocuk ( Koltuk)

280 TL.

05-12 Yaş Çocuk

350 TL.

 

Not:

a) Acenta yol, hava, bölge konaklama ve ziyaretçi yoğunluğuna göre programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

b) Acenta katılımcı sayısına göre araç tipi / cinsi temin edebilir.

c) 00-04 yaş çocuk Sabah kahvaltısı ebeveyn ile birliktedir. Ayrı bir servis açılmaz

  • 1.Araçlarımız tur öncesi ve sonrası dezenfekte edilecek, kaptanlarımız ve diğer personelimiz maskeli olacaktır.
  • 2.Araca binmeden önce misafirlerimizin ateş ölçümleri yapılacak ve normal değerlerin üzerinde çıkan misafirlerimiz tura alınmayacaktır.
  • 3.Tüm misafirlerimize sağlık kiti (Maske ve Eldiven) verilecektir.
  • 4.Araçlarımızda El dezenfektanı bulunacaktır.
  • 5.Rezervasyon esnasında misafirlerimizden HES kodu (Hayat Eve Sığar Uygulamasından alınan Sms Kodu) talep edilecektir.
  • 6.Araçlarımız Covid-19 önlemleri kapsamında tur süresince yarı kapasiteli olacaktır.
  • 7.Gezi süresince sosyal mesafe kurallarına uygun hareket edilecektir.