Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
Olimpos Tatili
  • Olimpos Tatili
  • Olimpos Tatili
  • Olimpos Tatili
  • Olimpos Tatili
  • Olimpos Tatili
  • Olimpos Tatili
  • Olimpos Tatili
  • Olimpos Tatili
  • Olimpos Tatili
Olimpos Tatili Olimpos Tatili Olimpos Tatili Olimpos Tatili Olimpos Tatili Olimpos Tatili Olimpos Tatili Olimpos Tatili Olimpos Tatili

600.00 TL

Olimpos Tatili
Atatürk Bulvarı Migros ve Cengiz Topel Cad. Ofisimiz Üzerinden Hareket ile 1.Gün: Yolda vereceğimiz molalar ardından Sabah Saatlerinde Olimposa varış. Kahvaltı sonrası müsaitlik durumuna göre odalara yerleşme ve ilk günümüz Olimpos Plajında serbest zaman şeklinde geçiyor. Akşam yemeği pansiyonumuz da ve isteyen misafirlerimiz canlı müzik eşliğinde çevrede ki eğlence yerlerine gidebilirle...

Atatürk Bulvarı Migros ve Cengiz Topel Cad. Ofisimiz Üzerinden Hareket ile

1.Gün: Yolda vereceğimiz molalar ardından Sabah Saatlerinde Olimposa varış. Kahvaltı sonrası müsaitlik durumuna göre odalara yerleşme ve ilk günümüz Olimpos Plajında serbest zaman şeklinde geçiyor. Akşam yemeği pansiyonumuz da ve isteyen misafirlerimiz canlı müzik eşliğinde çevrede ki eğlence yerlerine gidebilirler.

2.Gün: Sabah kahvaltısı sonrasında Tam gün sürecek olan Tekne Gezimizi gerçekleştiriyoruz. Yemekli tekne gezimiz esnasında birbirinden güzel koylarda yüzme molası verecek ve akdenizin berrak sularında doyasıya eğlence ve keyfi bir arada yaşayacaksınız. Tekne gezisine katılmayan misafirlerimiz Olimpos Plajında vakit geçirebilirler. Akşam yemeği sonrası dileyen Misafirlerimiz ile Kemer de bulunan Türkiye’nin en büyük açık hava diskolarından İnferno ya da Aura Club’a eğlenmeye gidiyoruz.

3.Gün: Sabah kahvaltımız ardından serbest zaman diliminde plajda yüzme molası ( Olimpos ve Adrasan Sahil ) ve  akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz ile Yanartaş Gezimizi gerçekleştiriyoruz.

4.Gün: Son günümüz de saat 11.00 da odalarımızı teslim edene kadar, yüzme için serbest zaman. Sonrasında geri dönüş yoluna koyuluyoruz. Yolda vereceğimiz molalar ardından Eskişehir’e varış ve Olimpos tatilimizi sonlandırıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar İle Ulaşım

3 Gece Olimposta Konaklama

3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam Yemeği

Adrasan Gezisi

Araç İçerisinde İkramlar

Şara Turizm Misafirperverliği ve Rehberlik Hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Kemer İnferno veya Aura Club Disko Eğlence Gezisi

Gün Boyu Tekne Gezisi – 80,00 TL. ( Öğle Yemeği Dâhil )

Yanartaş Gezisi

Öğle Yemekleri ( Tekne Gezisi Hariç )

Kişisel Harcamalar ve Fiyata Dâhil Olduğu Açıkça Belirtilmemiş Hizmetler

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Fiyat
19 Ağustos 2019 22 Ağustos 2019 600.00 TL
22 Ağustos 2019 25 Ağustos 2019 600.00 TL
26 Ağustos 2019 29 Ağustos 2019 600.00 TL
02 Eylül 2019 05 Eylül 2019 600.00 TL
05 Eylül 2019 08 Eylül 2019 600.00 TL

Olimpos - Adrasan Tekne Turu - Yanartaş - Kemer İnferno & Aura Club

Olimpos Milli Parkı ve Antik Kenti için Girişte Günlük veya Haftalık Giriş Kartı Alınır. Müze Kartı ile Plaja Giriş Yapılabilir. Milli Park Sınırları İçerisinde olduğu İçin Sahilde Herhangi bir Şezlong Şemsiye vb. Hizmetler Söz Konusu Değildir. Konaklama yapılan pansiyonlar Milli Park İçerisinde bulunmadığı için 200 – 600 metre arası plaja mesafe bulunmaktadır.