Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
KIBRIS GEZİSİ
 • KIBRIS GEZİSİ
 • KIBRIS GEZİSİ
 • KIBRIS GEZİSİ
 • KIBRIS GEZİSİ
KIBRIS GEZİSİ KIBRIS GEZİSİ KIBRIS GEZİSİ KIBRIS GEZİSİ
KIBRIS GEZİSİ
26 Eylül 2019 sabah Eskişehir Atatürk Bulvarı Migros ve Acentemiz Şara Turizm önünden hareket. 1.Gün: Yolda vereceğimiz mola ardından Ankara Esenboğa Dış Hatlar Pegasus Kontuarı Önünde rehberimiz eşliğinde Check in işlemleri ardından uçak saatimizi bekliyoruz. Saat 09.55 de binişimiz ardından yaklaşık 1.5 saat sürecek Kıbrıs uçuşumuz sonrasında transfer aracımıza binerek Magosa da bulunan ote...

26 Eylül 2019 sabah Eskişehir Atatürk Bulvarı Migros ve Acentemiz Şara Turizm önünden hareket.

1.Gün: Yolda vereceğimiz mola ardından Ankara Esenboğa Dış Hatlar Pegasus Kontuarı Önünde rehberimiz eşliğinde Check in işlemleri ardından uçak saatimizi bekliyoruz. Saat 09.55 de binişimiz ardından yaklaşık 1.5 saat sürecek Kıbrıs uçuşumuz sonrasında transfer aracımıza binerek Magosa da bulunan otelimize hareket. Otele giriş ardından müsaitlik ve vakit durumuna göre odalarımızı alarak, tatilimize başlıyoruz. Ultra Her Şey Dahil konaklama dahilinde ilk günümüz serbest zaman şeklinde geçiyor. Dileyen misafirlerimiz kapalı yüzme havuzu , hamam , sauna ve spa dan faydalanıp ; akşam Casino , Disco ve gece eğlencelerini doyasıya yaşayabilirler.

2.Gün: Sabah otelde alacığımız kahvaltımız ardından dileyen misafirlerimiz EXTRA olarak düzenlenecek LEFKOŞA – GİRNE turuna katılabilirler. ( Katliam Köyleri , Tarihi Girne Kapı , Yeşil Hat ve Barbarlık Müzesi , Girne Kalesi , Çıkarma Plajı ve Karaoğlanoğlu Şehitliği ve Girne de Alışveriş İmkanı ) turumuzda gezilecek yerlerden bazıları. Akşam saatlerinde otelimize varış ve serbest zaman.

3.Gün: Otel imkânlarından yararlanma ve serbest zaman.

4.Gün: Son günümüzde otel de alacağımız kahvaltımız ardından odaların teslim edilmesi sonrası, vakit durumuna göre transfer aracına binerek Lefkoşa’ya hareket. Vereceğimiz alışveriş için serbest zaman ardından uçak saatini bekliyor ve tatilimiz sonlandırıyoruz. Türkiye’ye döndükten sonra Esenboğa havaalanında bizleri bekleyen transfer aracına binerek, gece yolculuğu sonrasında Eskişehir’e varış ve bir başka Şara Turizm etkinliğinde görüşmek dileğiyle vedalaşma.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Eskişehir – Esenboğa – Eskişehir Arası Transfer

3 Gece Denize Sıfır Otelde Ultra Her Şey Dahil Konaklama – Salamis Bay Conti

Kıbrıs Ercan Havaalanı – Otel – Kıbrıs Ercan Havaalanı Arası Transfer

Pegasus Havaayolları ile Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri

Şara Turizm Misafirperverliği ve Rehberliği

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Programda belirtilen Extra Turlar ve Extra Turlar Esnasında Yemek , İçecek vb. Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Fiyata Dahil Olduğu Açıkca Belirtilmemiş Hizmetler

Kıbrıs - Girne - Lefkoşe - Magusa

 • ŞARA TOUR, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. ŞARA TOUR , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
  • ŞARA TOUR, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
  • Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
  • Ekstra ve dahil olan turların, özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.
  • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ŞARA TOUR sorumlu tutulamaz. 
  • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
  • Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.
  • Panoramik şehir turları otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.

İptal- iade –isim değişikliği talaeplerinizde hava yolu ile aranızda aracı kurum olup işlem taleplerinde hava yolu ne ön görürse tarafınıza bu doğrtulda işlem yapılacaktır.