Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
HAKKIMIZDA

Kuruluş Yılı:2000
Genel Müdürlük: Eskişehir, Türkiye

Anadolu'nun önde gelen seyahat acentesi olan Şara Tour, 2014 Kasım ayı itibariyle yeni bir vizyon ve ekiple var olan potansiyeline genç ve dinamik yeni kadrosuyla güç katmıştır.

Yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce otelin satışının yanı sıra, okul turları, kültür turları, kongre ve seminerlerin organizasyonu konusunda profesyonel kadrosuyla yeni bir vizyon yaratmıştır.

Çağrı Merkezi

Sektördeki 19 yıllık iç turizm tecrübesini, 2017 Ocak ayında açılışını gerçekleştirdiği yeni Çağrı Merkezi binasında büyütmeyi hedefleyen Şara Tour, otellerin web siteleri üzerinden misafirlere kolay ve güvenli bir şekilde rezervasyon yapmalarını sağlayan Call Center projesini Eskişehir'de hayata geçirmiştir.


Kalite Politikamız

Misafir ilişkileri yönetimi ve memnuniyetine büyük önem veren Şara Tour'da son 2 yıldır "Misafir Memnuniyeti" anketleri gerçekleştirilmektedir. 2018 Yılında hem otel konaklaması yapan hem de kültür turlarına katılan misafirlerimize anketleri dijital ortamda ulaştırılarak anket cevaplama oranı yükseltilmiş ve işlemler kolaylaştırılmıştır. Şara Tour ile tatile giden 100 Bin'e yakın misafire ulaşılarak memnuniyet oranı % 96'lara ulaştırılmıştır. 

Misafir memnuniyetinin yanı sıra çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarının, verimlilik ve rekabet gücü ile tedarikçilerinin, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartları uygulayan Şara Tour'da, çalışanları eğitmek, hizmet ve süreçleri sürekli iyileştirmek öncelikliler arasında bulunmaktadır

Vizyonumuz

Koşulsuz misafir ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, Anadolu'da öncü ve itibarlı tanınmış bir marka olmak.

Misyonumuz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve misafirlerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmak.

Şara Turizm Turizm Bakanlığı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Numarası 4724

Şirket ünvanı: Şara Turizm Seyahat Hediyelik Eşya İht. Mad. Tic. Ve San. Ltd. Şti.

Adres: Cumhuriye Mah. Cengiz Topel Cad. No: 30/A Tepebaşı / Eskişehir

Tel: (0222) 221 80 89 Çağrı Merkezi: 0850 707 0 222

Vergi Dairesi Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı

Vergi No: 800 017 22 66

Otel Ara
ŞARA TOUR ÖNERİYORDaha Fazla Gör