Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
HAKKIMIZDA

Kuruluş Yılı:2000
Genel Müdürlük: Eskişehir, Türkiye

Anadolu’nun önde gelen seyahat Acentesi olan Şara Tour, 2014 Kasım ayı itibariyle yeni bir vizyon ve ekiple var olan potansiyeline genç ve dinamik yeni kadrosuyla güç katmıştır.

Yurt içinde ve yurt dışında onlarca otelin satışının yanı sıra, okulturları, kültürturları, kongre ve seminerlerin organizasyonu konusunda profesyonel kadrosuyla yeni bir vizyon yaratmıştır.

Çağrı Merkezi

Sektördeki 16 yıllık iç turizm tecrübesini, 2017 Ocak ayında açılışını gerçekleştireceği yeni Çağrı Merkezi binasında büyütmeyi hedefleyen Şara Tour, otellerin web sayfaları üzerinden misafirlere kolay ve güvenli bir şekilde rezervasyon yapmalarını sağlayan Call Center projesini Eskişehir'de hayata geçiriyor.


Kalite Politikamız

Misafir ilişkileri yönetimi ve memnuniyetine büyük önem veren Şara Tour ‘da son 2 yıldır "Misafir Memnuniyeti" anketleri gerçekleştirilmektedir. 2015 ve 2016 yılında Şara Tour ile tatile giden 35 bine yakın misafire ulaşılarak memnuniyet oranı % 96'lara ulaştırılmıştır. 

Misafir memnuniyetinin yanı sıra çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarının, verimlilik ve rekabet gücü ile tedarikçilerinin, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartları uygulayan Şara Tour'da çalışanları eğitmek, hizmet ve süreçleri sürekli iyileştirmek öncelikliler arasında bulunmaktadır

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, Anadolu’da öncü ve itibarlı tanınmış bir marka olmak.

Misyonumuz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmak.

Şara Turizm; Turizm Bakanlığı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Numarası 4724 

Şirket Ünvanı; Şara Turizm Seyahat – Hediyelik Eşya İht. Mad. Tic. Ve San. Ltd. Şti.

CumhuriyeMh. Cengiz Topel Cd. No: 30/A

Tel : 0 850 707 02 22 Tepebaşı – ESKİŞEHİR

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı 800 017 22 66