Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
İSTANBUL ANADOLU YAKASI TURU

450.00 TL

İSTANBUL ANADOLU YAKASI TURU
05:00   Hareket noktamızdan siz değerli misafirlerimizi alıp Eskişehir’ den hareket ediyoruz. Neşeli bir yolculuk sonunda yolda tesiste alacağımız güzel bir kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası; Sapanca Gölü ve İzmit Körfezi’ nin kenarından yolculuk yaparak İSTANBUL’ a ulaşıyoruz. Aracımızdan inip SALACAK SAHİLİ’ nde yapacağımız kısa yürüyüş ile yolculuk yorgunluğ...

05:00   Hareket noktamızdan siz değerli misafirlerimizi alıp Eskişehir’ den hareket ediyoruz. Neşeli bir yolculuk sonunda yolda tesiste alacağımız güzel bir kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası; Sapanca Gölü ve İzmit Körfezi’ nin kenarından yolculuk yaparak İSTANBUL’ a ulaşıyoruz. Aracımızdan inip SALACAK SAHİLİ’ nde yapacağımız kısa yürüyüş ile yolculuk yorgunluğumuzu atıp, M.Ö 24’ te Bizans döneminde yaptırılan 2. Mehmet tarafından restore ettirilen, geceleri gemilere feneri ile yol gösteren KIZ KULESİ’ ne ulaşıyoruz. Özel bir tekne (EXTRA) ile kuleye geçip, yakından geziyoruz ve fotoğraflıyoruz. Ardından aracımızla; Şemsi Paşa Camii, Mihrimah Hatun Camii, Fethi Paşa Korusu ve Çengelköy İskelesi’ ni panoramik olarak görüp, BEYLERBEYİ SARAYI’ na ulaşıyoruz. Bizansın İstavroz Bahçeleri’ nde; 1861 yılında Sultan Abdülaziz tarafından, mimar Serkiz Balyan’ a yaptırılan sarayı geziyoruz. Ardından Çengelköy’ de öğle yemeği(EXTRA). Boğaz manzarası eşliğinde balık menülü… Yemek sonrası 1000 m2’ lik alana sahip; dış kapısı altın yaldızlı çiçek figürleriyle ünlü, Neo-Klasik / Neo-Osmanlı tarzında yapılmış HİDİV KASRI köşkünü ve bahçesini geziyoruz. Ardından Vaniköy, Kandilli, Cemile Sultan Koruluğu’ nu görüp; Atatürk’ ün İstanbul’ a geldiğinde çalışma ve dinlenme amaçlı kullandığı, Hereke İpek Halıları ie ünlü KÜÇÜKSU KASRI’ na geliyoruz ve geziyoruz. Sonrasın; 1395 yılında Yıldırım Beyazıt tarafından yaptırılan ANADOLUHİSARI’ nı görüp, yoğurdu ile ünlü; Boğaziçi’ nin tüm güzelliğini seyredebileceğiniz KANLICA’ da, tarihi iskelede vereceğimiz serbest zamanda keyifli saatler yaşayabilirsiniz. Serbest zaman sonrası; turumuzu tamamlayıp dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolculuk esnasında vereceğimiz molalar ve yolda alacağımız akşam yemeği(EXTRA) sonrası gece saatlerinde ESKİŞEHİR’ e ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıp, bir sonraki turlarımızda tekrar görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

- Lüks D2 belgeli araçlarla yolculuk

- Sabah Kahvaltısı / Tesiste

- Araç içi sıcak / soğuk içecek ikramları 

- Rehberlik hizmetleri

- ŞARA TUR misafirperverliği

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

- Müze - Ören yeri - Konaklar, M. Park, vb. girişleri

- Kız kulesi geçiş Tekne ücreti

- Öğle ve Akşam yemekleri / İçecekler

- Fiyata dahil olarak belirtilmemiş tüm Hizmetler

- Kişisel Harcamalar

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Fiyat
03 Eylül 2022 03 Eylül 2022 450.00 ₺
17 Eylül 2022 17 Eylül 2022 450.00 ₺
02 Ekim 2022 02 Ekim 2022 450.00 ₺
16 Ekim 2022 16 Ekim 2022 450.00 ₺
29 Ekim 2022 29 Ekim 2022 450.00 ₺

KIZ KULESİ – BEYLERBEYİ SARAYI – ANADOLUHİSARI - KÜÇÜKSU KASRI – KANLICA – ÇENGELKÖY

Tur Ücreti

Peşin Fiyatına

3 Taksit İmkanı

KİŞİ BAŞI

350 TL.

00-04 Yaş Çocuk ( Koltuk)

280 TL.

05-12 Yaş Çocuk

350 TL.

 

Not:

a) Acenta Yol, Hava, Bölge Konaklama, ziyaretçi yoğunluğuna ve vapur saatlerine göre programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

b) Acenta katılımcı sayısına göre araç tipi /cinsini temin edebilir.

c) 00-04 yaş çocuk Sabah kahvaltısı ebeveyn ile birliktedir. Ayrı bir servis açılmaz

  • 1.Araçlarımız tur öncesi ve sonrası dezenfekte edilecek, kaptanlarımız ve diğer personelimiz maskeli olacaktır.
  • 2.Araca binmeden önce misafirlerimizin ateş ölçümleri yapılacak ve normal değerlerin üzerinde çıkan misafirlerimiz tura alınmayacaktır.
  • 3.Tüm misafirlerimize sağlık kiti (Maske ve Eldiven) verilecektir.
  • 4.Araçlarımızda El dezenfektanı bulunacaktır.
  • 5.Rezervasyon esnasında misafirlerimizden HES kodu (Hayat Eve Sığar Uygulamasından alınan Sms Kodu) talep edilecektir.
  • 6.Araçlarımız Covid-19 önlemleri kapsamında tur süresince yarı kapasiteli olacaktır.
  • 7.Gezi süresince sosyal mesafe kurallarına uygun hareket edilecektir.