Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
Güneydoğu Anadolu ( GAP )
  • Güneydoğu Anadolu ( GAP )
  • Güneydoğu Anadolu ( GAP )
  • Güneydoğu Anadolu ( GAP )
  • Güneydoğu Anadolu ( GAP )
  • Güneydoğu Anadolu ( GAP )
  • Güneydoğu Anadolu ( GAP )
Güneydoğu Anadolu ( GAP ) Güneydoğu Anadolu ( GAP ) Güneydoğu Anadolu ( GAP ) Güneydoğu Anadolu ( GAP ) Güneydoğu Anadolu ( GAP ) Güneydoğu Anadolu ( GAP )

1300.00 TL

Güneydoğu Anadolu ( GAP )
Cuma saat 19:00 ’ Eskişehir Hasan Polatkan Migros önünden hareket. Yolda verilecek molalarla saat 07:00 civarından Kahramanmaraş ‘ a varış.   Cumartesi: Sabah kahvaltısı ardından Kurtuluş savaşında gösterdiği mücadele ile Kahraman unvanı alan ilimizde Maraş Kalesi ve şehir merkezi gezisi ardından meşhur Maraş dondurmasını tadıp Adıyaman’da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Odalarımıza yerleşme ve d...

Cuma saat 19:00 ’ Eskişehir Hasan Polatkan Migros önünden hareket. Yolda verilecek molalarla saat 07:00 civarından Kahramanmaraş ‘ a varış.   
Cumartesi: Sabah kahvaltısı ardından Kurtuluş savaşında gösterdiği mücadele ile Kahraman unvanı alan ilimizde Maraş Kalesi ve şehir merkezi gezisi ardından meşhur Maraş dondurmasını tadıp Adıyaman’da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenme imkânı ardından otelimizden ayrılıp Nemrut Milli parkına çıkış. Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü ve Kommagene Krallığı’nın yazlık başkenti olan Arsemia’nın gezilmesinin ardından Kommagene Krallığının genç ve güçlü kralı Antiochus ‘un güneşin ayaklarının altından doğup, yine ayaklarının altından batısını görmek için yaptırdığı muhteşem Tümülüsü ve devasa boyutlardaki Tanrı Heykellerini görerek bilgi alıyoruz. Kommagene heykelleri arasında güneşin batışını izleyip, otelimize dönüş. Akşam yemeği ardından serbest zaman ve günümüz sona eriyor. ( Adıyaman – Arsames Hotel )  
Pazar: Sabah kahvaltısı ardından otelimizden ayrılıp Dünyanın en büyük projelerinden biri olan Türkiye’mizin gururu, Güneydoğu Anadolu Projesi’nin kalbi sayılan Atatürk Barajı’ na ulaşıyoruz. Seyir alanındaki fotoğraf molası ve bilgilenmenin ardından Hasankeyf mağara evlerini ziyaret ve kaleye çıkış, Küçük ve büyük saray kalıntıları, Ulu Cami, El-Rızk Cami ziyareti ardından Tel Kari işçiliğinin merkezi olan Midyat’ a hareket. Alışveriş için serbest zaman ardından otelimize varış.  Akşam yemeği ardından günümüz sona eriyor.( Midyat – Matiat Hotel )  
PazartesiSabah kahvaltısı ardından otelimizden ayrılıp Kırklar Kilisesi gezimiz ardından Kasimiye Medresesi,  Deyr’ul Zaferan Manastırı ardından Gazi İlköğretim okulu, Ulu Cami, P.T.T. binası Şehidiye Camii ( panoromik ) gezileri ardından, uçsuz bucaksız Mezopotamya Ovası ile başınızı döndürecek Mardin’e hareket.  Öğle yemeğimizi alıp  Gündüz "Seyranlık" Gece" Gerdanlık" olarak tanımlanan sokakları, taş işlemeleri ile meşhur tarihi evleri, dar sokakları arasında yürüyüş sonrası Şanlıurfa ya hareket ediyoruz. Dünyanın bilinen en eski tapınma yeri olan Göbekli Tepeye gidiyoruz, burada Anadolu’nun zenginliğine şahit olup otelimize varış. Odalarımıza yerleşme ve akşam yemeği ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Sıra Gecesine davetliler. ( Extra ) Sıra gecesi ardından otelimize geri dönüş konaklama. ( Şanlıurfa – Dedeman Hotel )   
Salı: Sabah kahvaltısı ardından otelimizden ayrılıp Balıklı Göl, Halil- ül Rahman camii, Rızvaniye Cami, Urfa Kalesi ( panaromik ), Hz. İbrahim Mağarası gezileri ardından Harran’a hareket ediyoruz. Karınca Evleri, Sin Mabed ve dünyanın ilk üniversitesini gördükten sonra Halfeti’de tekne turuna katılıp baraj suları altında kalan Savaşan köyü ve Rumkale gezisi ardından öğle yemeğimizi alıp Birecik Kelaynak kuşları çiftliği gezisi sonrası Gaziantep’e hareket ediyoruz. Kurtuluş savaşında verdiği mücadele ile destanlaşıp Gazi unvanı alan şehrimiz Gaziantep’e varış. Panoramik tarihi Gaziantep kalesi gezilip otelimize varış ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ardından serbest zaman, günümüz sona eriyor. ( Gaziantep – Met Gold Hotel )
Çarşamba: Sabah kahvaltısı ardından dünyanın en büyük mozaik müzesi olan Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi gezilip turistik Gaziantep çarşısında serbest zaman verip Hatay a hareket. Şehir merkezinde alışveriş imkânı ve öğle yemeği molası ardından Aziz Pier Kilisesi, Habib-i Neccar Camii gezileri ve nefis künefelerimizi tadıp geri dönüş yoluna geçiyoruz. Yolda vereceğimiz molalar ardından Eskişehir’e varış.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

LÜX ARAÇLAR İLE ULAŞIM 
4 GECE OTEL KONAKLAMASI ( ADIYAMAN – MARDİN – ŞANLIURFA – GAZİANTEP ) 
PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ 
ARAÇTA AÇIK BÜFE İKRAMLAR 
TÜM SABAH KAHVALTILARI ( 5 GÜN ) 
OTELLERDE ALINAN AKŞAM YEMEKLERİ ( 3 GÜN )
ŞARA TURİZM REHBERLİK HİZMETLERİ 
SEYAHAT GÜVENCE SİGORTASI 
HALFETİ TEKNE TURU 
NEMRUT ÇIKIŞ ÜCRETİ  

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

ÖĞLE YEMEKLERİ ( YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER ) 
MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ 
ŞANLIURFA YEMEKLİ SIRA GECESİ KATILIM ÜCRETLERİ 
ŞANLIURFA KONAKLAMASINDA OTELDE AKŞAM YEMEĞİ

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Fiyat
18 Ekim 2019 24 Ekim 2019 1300.00 TL
25 Ekim 2019 31 Ekim 2019 1300.00 TL
01 Kasım 2019 07 Kasım 2019 1300.00 TL

Kahramanmaras - Maras Kalesi - Maras Dondurmasi Tadimi - Adiyaman - Nemrut Milli Parki - Karakus Tumulusu - Cendere Koprusu - Kommagene Heykelleri - Ataturk Baraji - Hasankeyf - Magara Evleri - Ulu Cami - El-Rizk Cami - Tel Kari Isciligi - Midyat - Kirklar Kilisesi - Kasimiye Medresesi - Deyr'ul Zaferan Manastiri - Mardin - Sanliurfa - Gobeklitepe - Sira Gecesi - Balikli Gol - Urfa Kalesi - Rizvaniye Cami - Harran - Karinca Evleri - Dunyanin Ilk Universitesi - Halfeti - Tekne Turu - Savasan Koyu - Rumkale - Birecik - Kelaynak Kuslari Ciftligi - Gaziantep - Gaziantep Kalesi - Zeugma Mozaik Muzesi - Hatay - Aziz Pier Kilisesi - Habib-i Neccar Cami - Kunefe Tadimi