Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
GÖKÇEADA - BOZCAADA - ÇANAKKALE TURU

1200.00 TL

GÖKÇEADA - BOZCAADA - ÇANAKKALE TURU
1. Gün: ESKİŞEHİR – ÇANAKKALE – GÖKÇEADA – ÇANAKKALE 00:15   Hareket noktamızdan siz değerli misafirlerimizi alıp, Eskişehir’ den ayrılıyoruz. Bozüyük – Bursa – Karacabey üzerinden sessiz, sakin bir yolculuk ve molalarla yolumuza devam ediyoruz… Keyifli uykular… 07:00   Günaydın… Sabah saatlerinde Lapseki’ den fe...

1. Gün: ESKİŞEHİR – ÇANAKKALE – GÖKÇEADA – ÇANAKKALE

00:15   Hareket noktamızdan siz değerli misafirlerimizi alıp, Eskişehir’ den ayrılıyoruz. Bozüyük – Bursa – Karacabey üzerinden sessiz, sakin bir yolculuk ve molalarla yolumuza devam ediyoruz… Keyifli uykular…

07:00   Günaydın… Sabah saatlerinde Lapseki’ den feribotla Gelibolu’ ya geçiyoruz oradan da kısa bir yolculukla KABATEPE’ ye ulaşıyoruz. Kabatepe’ den Gökçeada Kuzu limanına feribotla geçiyoruz. Limanda bizi bekleyen rehberimizle buluşup, KALEKÖY’ e gidiyoruz. Yöresel ürünlerden hazırlana güzel bir köy kahvaltısıyla güne ve turumuza başlıyoruz (Extra). Kahvaltı sonrası; Gökçeada           (İmroz)’ yı gezmeye başlıyoruz. İlk gezi noktamız; adanın en eski yerleşim birimi KALEKÖY’ ü dolaşıyoruz. Ardından Sakızlı Muhallebisi ile bilinen ZEYTİNLİ KÖY’ ne geçiyoruz. Köyü gezip tanıdıktan sonra ünlü sakızlı muhallebisinin tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası, çamur banyoları ile meşhur TUZGÖLÜ ve Aydıncık (KEFALOZ) plajlarına geçiyoruz. Burada ki gezilerimizi tamamladıktan sonra, öğle yemeği (EXTRA) keyfinize göre. Öğle yemeğinden sonra merkeze geçiyor ve feribot saatine kadar serbest zaman veriyoruz. Bu süre içinde Efiri Kurabiyesi, Zeytinyağı ve sabunu ve diğer yöresel hediyelikleri inceleyebilir, alışveriş yapabilirsiniz… Serbest zaman sonrası; buluşma noktasında toplanıp, hep birlikte aracımızla feribot iskelesine geçiyoruz. Turumuzu tamamlayıp, Gökçeada’ dan feribotla Kabatepe’ ye, oradan da Çanakkale’ ye geçiyoruz… Otelimize yerleşiyoruz… Akşam yemeği sonrası serbest zaman… Arzu edenler Çanakkale sahil ve çarşılarını gezebilirler… İyi geceler… 

2. Gün: ÇANAKKALE – BOZCAADA – EZİNE – ESKİŞEHİR

08:00   Günaydın… Otelde alacağımız kahvaltı sonrası; otelden ve Çanakkale’ den ayrılıyoruz. Keyifli bir yolcuk ile Geyikli’ ye ulaşıp, feribotla BOZCAADA(TENEDOS)’ ya geçiyoruz. İskeleye ulaşıp yürüyerek Bozcaada’ yı gezmeye başlıyoruz. MERYEM ANA KİLİSESİ, İSKELE, KALE’ yi, eski taş rum evlerini, sokaklarını gezip görüyoruz. Şarap imalathanelerini, tadımlık / alımlık inceliyoruz. Ardından meşhur AYAZMA plajına gidiyoruz. Öğle yemeği restoranda(Extra) alıyoruz. Sonrası serbest zaman; deniz, kum güneş keyfi sizi bekliyor. Serbest zaman sonrası merkeze geri dönüyoruz. Alışveriş zamanı… Çarşıda badem, domates, incir, gelincik reçelleri… Bademli kurabiyeler, kekik balları ve diğer yöresel ürünler; alışveriş için sizi bekliyor… Serbestsiniz… Belirtilen saatte iskelede buluşarak feribotla Geyikli’ ye dönüyoruz. Ezine’ de peynircilere uğrayarak alışveriş yapıp turumuzu tamamlıyoruz. Eskişehir’ e dönüşün başlangıcındayız… Molalarla birlikte neşeli bir yolculuk sonrası akşamın geç saatlerinde Eskişehir’ de ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıp, bir sonraki turlarda tekrar buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 

Lüks D2 belgeli araçlarla yolculuk

Çanakkale’ de 3* / 4* Otelde (1) Gece Konaklama

Otel / Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (1)

Otelde Açık Büfe / Set Menü Akşam Yemeği (1)

Yolculuk Boyunca Sıcak / Soğuk İçecek İkramları 

Zorunlu seyahat sigortası ücretleri

ŞARA TUR misafirperverliği ve sürpriz ikramları

Sürpriz ve İkramlar

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 

Müze - Konaklar ve Milli park (vb) girişleri

1. Gün Sabah Kahvaltısı

Öğle ve Dönüş Akşam yemekleri ve yemeklerde alınan tüm içecekler.

Tüm FERİBOT geçişleri

Adada Otobüs ile ulaşımın sağlanamadığı durumlarda minibüs ücretleri

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Fiyat
08 Ekim 2022 09 Ekim 2022 1,200.00 ₺
22 Ekim 2022 23 Ekim 2022 1,200.00 ₺

GÖKÇEADA - BOZCAADA - ÇANAKKALE

Tur Ücreti

Peşin Fiyatına

6 Taksit İmkanı

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI

850 TL.

2 KİŞİLİK ODADA TEK KİŞİ

1.100 TL.

2 KİŞİLİK ODADA 3. KİŞİ

700 TL.

00 – 06 YAŞ ÇOCUK

500 TL.

07 – 12 YAŞ ÇOCUK

650 TL.

 

 

Önemli not: Bu program feribot ulaşım saatlerine göre planlanmıştır. Feribot hareket saatlerinde değişiklik olması durumunda programlarda değişiklik zorunlu olmaktadır.

Not: Acente Yol, Hava, Bölge Konaklama, Ziyaretçi yoğunluğuna ve vapur saatlerine göre konaklama bölgesini değiştirme ve programda değişiklik yapma Hakkına sahiptir.

  • 1.Araçlarımız tur öncesi ve sonrası dezenfekte edilecek, kaptanlarımız ve diğer personelimiz maskeli olacaktır.
  • 2.Araca binmeden önce misafirlerimizin ateş ölçümleri yapılacak ve normal değerlerin üzerinde çıkan misafirlerimiz tura alınmayacaktır.
  • 3.Tüm misafirlerimize sağlık kiti (Maske ve Eldiven) verilecektir.
  • 4.Araçlarımızda El dezenfektanı bulunacaktır.
  • 5.Rezervasyon esnasında misafirlerimizden HES kodu (Hayat Eve Sığar Uygulamasından alınan Sms Kodu) talep edilecektir.
  • 6.Araçlarımız Covid-19 önlemleri kapsamında tur süresince yarı kapasiteli olacaktır.
  • 7.Gezi süresince sosyal mesafe kurallarına uygun hareket edilecektir.