Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün )
 • Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün )
 • Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün )
 • Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün )
 • Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün )
 • Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün )
 • Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün )
 • Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün )
 • Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün )
 • Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün )
 • Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün )
Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün ) Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün ) Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün ) Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün ) Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün ) Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün ) Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün ) Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün ) Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün ) Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün )
Eskişehir Hareketli İtalya ve Balkanlar Turu 6 Ülke ( 12 - 22 Temmuz / 8 Gece 10 Gün )
 1.Gün 12.07.2019 Eskişehir | TÜRKİYE 12 Temmuz 2019 tarihinde Atatürk Bulvarı Migros önünden hareket.Yolda vereceğimiz molalar ardından İpsala sınır kapısına hareket ediyoruz. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrasında Yunanistan’a giriş yapıyoruz ve Selanik şehrine hareket ediyoruz. 2.Gün 13.07.2019 Selanik - İgoumenitsa | YUNANİSTAN Osmanlı’ dan, Roma dan izler taşıyan, yakın tarihimizde...

 1.Gün 12.07.2019 Eskişehir | TÜRKİYE

12 Temmuz 2019 tarihinde Atatürk Bulvarı Migros önünden hareket.Yolda vereceğimiz molalar ardından İpsala sınır kapısına hareket ediyoruz. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrasında Yunanistan’a giriş yapıyoruz ve Selanik şehrine hareket ediyoruz.

2.Gün 13.07.2019 Selanik - İgoumenitsa | YUNANİSTAN

Osmanlı’ dan, Roma dan izler taşıyan, yakın tarihimizde özel bir yere sahip,Yunanistan’nın ikinci büyük kenti Selanik şehrine varışımızın ardından, panoramik şehirturumuzda, ATATÜRK’ün Doğduğu Ev, Aristotales Caddesi ve Meydanı, Beyaz Kule,Selanik Kordon Boyu görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuz sonrasında serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında liman kenti İgoumenitsa şehrine hareket ediyoruz. Limana varışımızın ardından gümrük ve bilet işlemleri sonrası İtalya yolculuğumuz için gemiye biniyoruz. Konaklama gemide.

3.Gün 14.07.2019 Bari - Napoli - Roma I İTALYA

İtalya limanına (Bari) varışımız sonrası, İtalya’nın Roma ve Milano’dan sonra üçüncü büyük şehri olan Napoli’ye hareket ediyoruz. Varışımızın ardından yapacağımız şehir turumuzda, Castel Nuovo (Yeni Kale), San Carlo Tiyatrosu, Umberto Galerisi, Napoli Kraliyet Sarayı, San Francesco Bazilikası ve Plebiscito Meydanı görülecek yerlerden bazılarıdır. Fotoğraf, alışveriş ve yerel lezzetlerin değerlendirilmesi için vereceğimiz serbest zamanın ardından Napoli’den ayrılıyor ve Roma’ya hareket ediyoruz. Konaklama Roma (Pomezia veya Sabina bölgesi) otelimizde.

4.Gün 15.07.2019Roma - Montecatini | İTALYA

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısı sonrası, modern devlet anlayışının ve hukuk ilkelerinin doğduğu, Eski Çağ ve Yeni Çağ’ ı uyum içinde sergileyen, açık hava müzesi Roma şehir turumuzda, Kolezyum, Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, Piazza Venezia, Panteon, Roma Forum ve Vatikan görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuz sonrasında vereceğimiz serbest zamanın ardından İtalya’nın bir başka güzel şehri Montecatini’ye hareket ediyoruz. Konaklama Montecatini otelimizde.

5.Gün 16.07.2019 Floransa - Pisa - Milano | İTALYA

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısı sonrası bir çok sanatçının, devlet ve fikir adamının yetiştiği kültür merkezi Floransa’ ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından sanat şaheserleri, güzel kiliseleri ve zevkli yapılarıyla Orta Çağ şehri Floransaturumuzda, Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Santa Maria del Fiore Bazilikası,San Giovanni, Battista Vaftizhanesi, Giotto’nun Çan Kulesi görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuzun ardından İtalya’nın eğik kulesi ile ünlü Pisa şehrine hareket ediyoruz. Varışımız sonrasında, rönesansın tarihi dokusunu taşıyan Pisa şehir turunda Pisa Kulesi, “Campo di Miracoli” Vaftishane, Katedral Meydanı görülecek yerlerden bazılarıdır. Vereceğimiz serbest zamanın ardından günümüzde en ünlü moda mağazalarına ev sahipliği yapan Milano şehrine hareket ediyoruz. Konaklama Milano otelimizde.

6.Gün  17.07.2019 Milano - Como I İTALYA - Lugano I İSVİÇRE

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısı sonrası, Milano şehir turumuz için hareket ediyoruz. Şehir turumuzda Dünyanın en büyük ve tanınan opera binalarından La Scala, Piazza Del Duomo, Milano Katedrali (Duomodi Milano) ve şehir merkezi görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuzun ardından İsviçre’nin güneyinde yer alan ve ünlülerin sıklıkla ziyaret etmesinden dolayı “İsviçre’nin Monte Carlosu” olarak anılan Lugano şehrine hareket ediyoruz. Lugano Gölü kıyısına kurulmuş ve etrafını saran sıra dağlarla muhteşem doğa manzarasına sahip Lugano şehrine varışımızın ardından turumuzda, Lungolago, Santa Maria Degli Angioli Kilisesi, Piazza della Riforma görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuzun ardından kıyılarını İtalyan ve Dünya ünlülerinin villalarının süslediği, ülkenin bu üçüncü büyük gölü Como’ya hareket ediyoruz. Varışımız sonrasında Duomo Katedrali ve eski şehir merkezi görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuz sonrasında vereceğimiz serbest zamanın ardından Verona yönünde hareket ediyoruz. Konaklama Verona bölgesi otelimizde

7.Gün 18.07.2019Venedik | İTALYA - Pastonja I SLOVENYA

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısı sonrası, her yıl milyonlarca gezginin ziyaret noktası olan, kanallar şehri Venedik’ e hareket ediyoruz. Gondolları, muhteşem mimarisi ve romantik atmosferi ile sular altındaki şehir Venedik’e varışımızın ardından şehir turumuzda, San Marco Meydanı, Grand Kanal, San Marco Bazilikası, RialtoKöprüsü, Venedik Kanalları görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuzun ardından vereceğimiz serbest zaman sonrası Slovenya’nın doğal güzellikler harikası bölgesi Pastonja’ya hareket ediyoruz. Varışımız sonrasında konaklama Pastonja otelimizde.

8.Gün  19.07.2019 Lubiana | SLOVENYA - Zagreb I HIRVATİSTAN - Belgrad I SIRBİSTAN

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısı sonrası Slovenya’nın başkenti Lubiana şehrine hareket ediyoruz. Varışımız sonrası Alp Dağları’nın eteklerinde eşsiz doğayasıyla Avrupa’nın En Yeşil Başkenti ödülüne sahip, doğayla uyum içindeki mimarisiyle bizleri karşılayan Lubiana panoramik şehir turumuzda, Lubiana Kalesi, Ejderha Köprüsü, Üçlü Köprü, Preseren Meydanı ve Eski Şehir Merkezi görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuz sonrasında Hırvatistan’ın başkenti Zagreb şehrine hareket ediyoruz. Sava nehri üzerine kurulmuş, Zagreb’e varışımızın ardından panoramik şehir turumuzda, Ben Jelacic Meydanı, Dolac Market, St. Mark Katedrali, Zagreb Katedrali görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuzun ardından vereceğimiz serbest zaman sonrası Sırbistan’nın başkenti Belgrad şehrine hareket ediyoruz. Konaklama Belgrad otelimizde.

9.Gün  20.07.2019 Belgrad I SIRBİSTAN - Sofya I BULGARİSTAN

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısı sonrası uzun yıllar Osmanlı İmparatorluğu egemenliğinde yaşamış, “Beyaz Şehir” olarak anılan Belgrad şehir turumuzda Cumhuriyet Meydanı, Kalemegdan (Belgrad Kalesi), Damat Ali Paşa Türbesi, Paşa Konağı, Askeri Müze, Knez Mihailova Caddesi görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuz sonrasında Bulgaristan’ın en büyük kenti ve başkenti Sofya’ya hareket ediyoruz. Bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış, köklü ve zengin bir tarihe sahip Sofya’ ya varışımızın ardından panoramik şehir turumuzda, Aleksander Nevski Katedrali, Vitoşka Caddesi, St. Nedelya kilisesi, Rotonda Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Başbakanlık, Parlamento, görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuz sonrasında Türkiye / Kapıkule sınır kapısına hareket ediyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türkiye’ye giriş yapıyor ve Eskişehir yönünde hareket ediyoruz.

10.Gün 21.07.2019 Eskişehir | TÜRKİYE

Öğlen saatlerinde Eskişehir’e varışımızın ardından seyahatimiz son buluyor.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Program dahilindeki tüm kara yolu ve deniz yolu ulaşımları (Lüks tur otobüsleri ile tüm otoyol, otopark, İtalya şehirlerinin Check Point ücretleri, yakıt, şöför harcırahı dahil ve İtalya - Yunanistan deniz yolculuğu lüks Cruise Gemi şirketleri ile 4 kişilik kamaralarda.

Program dahilindeki 4* otel konaklamalar (Özenle seçilmiş 4* otellerde, iki kişilik odalarda, Pomezia veya Sabina 1, Montecatini 1, Milano 1, Pastonja 1, Belgrad 1)

Program dahilinde 6 Kahvaltı (Kahvaltılar otellerde)

Programda belirtilen tüm şehir gezileri

Tur Boyunca Profesyonel Türkçe Rehberlik - Lokal Rehberler

(Napoli, Roma, Floransa, Venedik, Belgrad, Sofya zorunlu lokal rehberler

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Schengen vizesi ve hizmetleri

Yurt dışı çıkış harç pulu

Venedik vapuretto ücreti 8€

(Venedik şehrine araçların girişi yasaktır dolayısıyla şehir merkezine ulaşım teknelerle sağlanmaktadır. İsteğe bağlı bu ücret tur ücretine dahil edilebilir veya yolculardan talep edilebilir)

Selanik - Napoli - Roma - Floransa - Pisa - Milano - Como - Lugano - Venedik - Lubiana - Zagreb - Belgrad - Sofya

 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
 • ŞARA TOUR , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
 • Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden ŞARA TOUR sorumlu değildir.
 • Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
 • Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ŞARA TOUR sorumlu tutulamaz.
 • ŞARA TOUR , gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
 • ŞARA TOUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
 • Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
 • Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
 • Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ŞARA TOUR sorumlu tutulamaz.
 • Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
 • Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
 • ŞARA TOUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde ŞARA TOUR  dan tazminat hakkı yoktur.
 • Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından ŞARA TOUR kesinlikle sorumlu değildir.
 • Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
 • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.