Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş )
  • Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş )
  • Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş )
  • Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş )
  • Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş )
  • Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş )
  • Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş )
  • Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş )
  • Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş )
  • Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş )
Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş ) Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş ) Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş ) Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş ) Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş ) Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş ) Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş ) Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş ) Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş )
Erzurum Kars Turu ( Yataklı Tren ile Gidiş Uçak İle Dönüş )
1.Gün: ESKİŞEHİR – ANKARA – TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE TREN YOLCULUĞU Eskişehir’de misafirlerimiz ile Tren Garında buluşma ardından saat 14.35 Yüksek Hızlı Treni ile Eskişehir'den Ankara’ya hareket. Ankara Tren Garına varış sonrasında saat 16.55 de bineceğimiz Turistik Doğu Ekspresi yataklı vagonda ki kompartımana yerleşme. Turistik Doğu Ekspresi yolculuğu sonrasında Anadolu içlerinde yol alacağız. (Tren ...

1.Gün: ESKİŞEHİR – ANKARA – TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE TREN YOLCULUĞU

Eskişehir’de misafirlerimiz ile Tren Garında buluşma ardından saat 14.35 Yüksek Hızlı Treni ile Eskişehir'den Ankara’ya hareket. Ankara Tren Garına varış sonrasında saat 16.55 de bineceğimiz Turistik Doğu Ekspresi yataklı vagonda ki kompartımana yerleşme. Turistik Doğu Ekspresi yolculuğu sonrasında Anadolu içlerinde yol alacağız. (Tren Konaklama )

2.Gün: KEMALİYE – ERZİNCAN – ERZURUM

Sabah saat 06.05 sularında İliç tren İstasyonu'na varış. Tren İliç istasyonunda 3 saat mola verecektir. Sonrasında 10:59 Erzincan’ a varış, Tren Erzincan İstasyonunda 3 saat bekleyecektir. Verilen molalardan sonra saat  17:33’de Erzurum istasyonuna varış. Erzurum da bizleri bekleyen aracımıza binerek, otelimize doğru hareket ve günün yorgunluğunu otelimizde dinlenerek çıkarıyoruz. ( Erzurum Konaklama )

3.Gün: ERZURUM – SARIKAMIŞ - KARS – ANİ HARABELERİ –KAFKAS GECESİ

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından, Erzurum’dan ayrılıp Sarıkamış istikametine hareket. Şehit olmuş 90 bin askerimiz anısında hazırlanmış Sarıkamış Şehitliğini ziyaret Ettikten sonra, Kars istikametine hareket Kars bölgesinde ilk olarak Ani Ören Yerine doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız Menucehr Camii’ni görerek gezimize başlıyoruz. Daha sonra sırasıyla Ebul Muammeral Camii ( Boz Minare ) , Kurtarıcılar ( Keçeli ) Kilisesi, TigranHonents , Büyük Kral II.Gagik tarafından yaptırılmış AbughamrentGregor Kilisesini görüyoruz. Ardından Güvercinli Kilisesini ( Genç Kızlar Kilisesi ) , Alparslan’ın kenti fethi sonrasında bir süre cami olarak kullandığı Büyük Katedrali ( Fethiye Cami ) ve son olarak Havariler Kilisesini görüyoruz. Antik Kent gezimiz sonrasında hava ve yol durumuna göre ( Opsiyonel Olarak ) Boğatepe Köyü gezisi ve Peynir Müzesi görülmesi ardından ;  Kars Kaşarı ve Gravyer peyniri hakkında rehberimiz bilgilendirmesi sonucunda Kafkas Gecesine katılmak üzere restoranımıza hareket. Yöresel akşam yemeği ve eğlence sonrasında gecenin ilerleyen saatlerinde otelimize varış ve günümüz sona eriyor. (Kars Konaklama)

4.Gün: KARS MERKEZ – KARS MÜZESİ – KARS KALESİ – ÇILDIR GÖLÜ - HAVAALANI

Sabah kahvaltımız sonrasından Kars Merkez gezimizi yapıyoruz. Kars Müzesi sonrasında Kars Kalesi, 12 Havariler Kilisesi, Eski Vali Konağı, Defterdarlık Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı, Ünlü Şairlerimizden Namık Kemal’in bir dönem yaşadığı ev, Rus Baltık mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan AleksanderNevsky Katedrali ( Fethiye Cami ) gezilerimizin sonunda öğle yemeği için serbest zaman. Öğle yemeğimiz sonrasında Çıldır Gölüne Hareket, gölde ki duruma göre isteğe bağlı kızak keyfi yapabilirsiniz. Çıldır gölü gezimizin ardından havaalanına hareket ve Kars İstanbul uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Bir başka Şara Turizm gezisinde buluşmak dileğiyle.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Turistik Doğu Ekspresi ile Yataklı Tren Gidiş Bileti

Pegasus Hava Yolları ile Ekonomi Sınıfı Dönüş Uçak Bileti

Eskişehir Ankara İstanbul Arası Transfer Ücreti

1 Gece Erzurum Yarım Pansiyon , 1 Gece Kars Oda Kahvaltı Hotel Konaklaması

1 Gece Yataklı Vagon Konaklama

Erzurum Kars Arası Özel Araç İle Ulaşım

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Seyahat Sağlık Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Fiyata Dahil Olduğu Belirtilmemiş Tüm Hizmetler

Öğle Yemekleri

Otelde ve Yemekler de Alınan İçecekler

Extra Organizasyonlar ( Kafkas Gecesi ve Molalar Esnasında Geziler )

Çıldır Gölü Kızak Keyfi ( Hava Şartlarına Bağlı )

Müze Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri

Erzurum - Palandöken - Sarıkamış - Kars - Ani Harabeleri

Tcdd ile yapılan anlaşma gereği , yolculuk esnasında kompartıman ve/veya trende oluşabilecek aksaklıklardan dolayı acentemiz sorumludur. Dolayısıyla acentemiz tarafından misafirler sorumlu sayılacaktır.

Tcdd ve Pegasus Hava Yolları saatlerine göre program düzenlenmiştir. Kış döneminde bölgenin yoğunluğu ve Tcdd ile Pegasus Hava Yolları kaynaklı oluşabilecek değişikliklere göre program akışını tamamlamak adına rehberimiz insiyatifinde değişiklikler olabilir.