Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
EDİRNE - TRAKYA TURU

EDİRNE - TRAKYA TURU
1. Gün: ESKİŞEHİR – ÇANAKKALE – SAROZ KÖRFEZİ – UZUN KÖPRÜ – EDİRNE 01:00  Hareket noktamızdan siz değerli misafirlerimizi alıp,  Eskişehir’ den ayrılıyoruz. Ankara – Aksaray üzerinden, sessiz sakin bir yolculuk ve molalarla turumuza başlıyoruz… Bandırma üzerinden sessiz ve sakin bir yolculuk ile Çanakkale / Lapseki’ ye ulaşıyoruz. Yolda a...

1. Gün: ESKİŞEHİR – ÇANAKKALE – SAROZ KÖRFEZİ – UZUN KÖPRÜ – EDİRNE

01:00  Hareket noktamızdan siz değerli misafirlerimizi alıp,  Eskişehir’ den ayrılıyoruz. Ankara – Aksaray üzerinden, sessiz sakin bir yolculuk ve molalarla turumuza başlıyoruz… Bandırma üzerinden sessiz ve sakin bir yolculuk ile Çanakkale / Lapseki’ ye ulaşıyoruz. Yolda alacağımız (Extra) güzel bir kahvaltı sonrası Edirne’ ye doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. SAROZ KÖRFEZİ’ nde vereceğimiz kısa bir mola sonrası, KEŞAN üzerinden yolumuza devam edip, İpsala Sınır Kapısını da görerek UZUNKÖPRÜ’ ye ulaşıyoruz. Panoramik şehir turu ile Ergene Çayı üzerine 1427 yılında yapılmış 1238 metrelik UZUNKÖPRÜYÜ görüp, kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Mola sonrası ayrılıyoruz. Kısa bir yolculuk sonrası, sınır kentimiz EDİRNE’ deyiz. Turumuzun ilk durak noktası EDİRNE’ yi gezmeye sırasıyla; SELİMİYE CAMİİARASTASIÜÇ ŞEREFELİ CAMİİESKİ CAMİİBEDESTENRÜSTEMPAŞA KERVAN SARAYI ALİ PAŞA ÇARŞISI ile başlıyoruz. Sonrası, öğle yemeğinde meşhur EDİRNE CİĞERİNİ tadıyoruz (Extra). Yemek molası ile dinlenmiş olarak Edirne turumuza devam ediyoruz. II. BEYAZIT KÖPRÜSÜSULTAN II. BEYAZIT KÜLLİYESİTIP MERKEZİSağlık MüzesiKırkpınar Güreş çayırı / alanıADALET KASRISaraçhane KöprüsüPehlivanlar Heykeli’ ni görüyoruz. Ardından Saraçlar Caddesinde vereceğimiz serbest zamanda KAVALA KURABİYESİ / PEYNİRİ / BADEM EZMESİ / KOKULU MEYVE SABUNU / Aynalı SÜPÜRGE gibi yöresel ürünleri tanıyıp alış veriş yapma imkanı sunuyoruz. Günlük turumuzu tamamlayıp otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra serbest zaman. Akşam yemeği otelimizde.

( Konaklama Edirne / 3* veya 4* Otel )

  

2. Gün: EDİRNE – KIRKLARELİ – İĞNEADA – KIYIKÖY – VİZE – ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ 

07:00   Günaydın… Otelde alacağımız kahvaltının ardından, EDİRNE’ den ayrılıyoruz. Kısa bir yolculuk sonrası KIRKLARELİ’ ne ulaşıyoruz. Panoramik şehir turuyla kenti tanıyıp yolumuza, PINARHİSAR yönünde deavm ediyoruz. PINARHİSAR ISTIRANCA DAĞLARI’ nı aşarken vereceğimiz fotoğraf molaları sonrası, Demirköy’ den geçerek, İĞNEADA (Thynias)’ ya ulaşıyoruz. Öğle Yemeği keyfimize göre(Extra). Yörede bulunan mevcut göllerin taşmasıyla oluşan Langoz ormanlarını, Plajını ve Kalesini görerek ayrılıyoruz. Muhteşem manzaralar arasında, zevkli ve kısa bir yolculuk ile KIYIKÖY’ deyiz. KalesiniAYANİKOLA MANASTIRI’ nı – PABUÇDERE köprüsü’ nü ve Plajını görerek ayrılıyoruz. Yol rotamız üzerinde bulunan VİZE’ yi – VİZE KALESİ’ ni ve Gazi Süleyman paşa camii(K. Ayasofya Kilisesi)’ ni görüp, günlük turumuzu tamamlıyoruz. Ardından Çerkezköy / Tekirdağ’ da bulunan otelimize gidiyoruz. Otelimize ulaşıp, odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde… Sonrası serbest zaman…

( Konaklama Tekirdağ / 3* veya 4* Otel )

 

3. Gün: ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ – ŞARKÖY – GELİBOL – ESKİŞEHİR

07:00   Günaydın… Güne otelde alacağımız güzel bir kahvaltıyla başlıyoruz. Sonrası otelimizden ayılarak TEKİRDAĞ’ ı gezmeye başlıyoruz. Panoramik şehir turu sonrası; Tekirdağ Limanı’ nı – NAMIK KEMAL EVİ’ ni – MACAR EVİ(Rakoczi)’ ni – Rüstem Paşa CamiiEski camii ve Tekirdağ çarşılarını gezip, görerek ayrılıyoruz. Keyifli bir yolculukla, Tekirdağ’ ın şirin ilçesi MÜREFTE / ŞARKÖY’ e ulaşıyoruz. Öğle Yemeği (Extra). Yemek sonrası Trakya’ nın bu şirin ilçesini gezip tanıdıktan sonra yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk ile turumuzun son durağı olan GELİBOLU ilçesindeyiz. Sırasıyla Piri Reis Heykeli’ ni, Limanı, Fenerini görüp, serbest zamanda Çarşıyı dolaşıyoruz… Serbest zaman sonrası dönüşün başlangıcı. Feribotla; Gelibolu’ dan Lapseki’ ye geçiyoruz. Bandırma – Bursa güzergahı ile ve yolda vereceğimiz molalar birlikte gece ilerleyen saatlerde Eskişehir’ deyiz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıp, bir sonraki turlarımızda tekrar görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 

Turizm belgeli ulaşım araçları ile yolculuk

3* / 4* / Butik Otellerde 2 Gece konaklama (Edirne(1) – Çerkezköy veya Tekirdağ(1))

Otelde alacağımız Sabah Kahvaltısı (2)

Otelde alacağımız akşam yemeği (2)

Yolculuk esnasında Sıcak ve Soğuk içecekler

Bölgesel rehberlik hizmetleri

Zorunlu Turizm Seyahat Sigortası bedeli

ŞARA TUR misafirperverliği ve sürpriz ikramları

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 

1. Gün Yolda alacağımız Sabah Kahvaltısı

Öğle / dönüş akşam yemekleri / Tüm yemeklerde alınan içecekler

Müze, Ören yeri – Özel Konak – M. Park v.b giriş ücretleri

Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş diğer hizmetler

FERİBOT geçiş ücretleri

Otellerdeki extralar (Telefon, Minibar) / Kişisel harcamalar

SAROZ KÖRFEZİ - UZUNKÖPRÜ - EDİRNE - KIRKLARELİ - İĞNEADA - KIYIKÖY - TEKİRDAĞ - ŞARKÖY - GELİBOLU

Tur Ücreti

Peşin Fiyatına 6 Taksit İmkanı

19 – 22 MAYIS

27 – 30 AĞUSTOS

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI

1.550 TL.

1.600 TL.

2 KİŞİLİK ODADA TEK KİŞİ

2.200 TL.

2.300 TL.

2 KİŞİLİK ODADA 3. KİŞİ

1.350 TL.

1.400 TL.

00 – 06 YAŞ ÇOCUK

750 TL.

750 TL.

07 – 12 YAŞ ÇOCUK

1.200 TL.

1.250 TL.

 

Not:

a) Acenta yol, hava, bölge konaklama ve ziyaretçi yoğunluğuna göre programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

b) Acenta katılımcı sayısına göre acenta araç tipini tespit eder.

  • 1.Araçlarımız tur öncesi ve sonrası dezenfekte edilecek, kaptanlarımız ve diğer personelimiz maskeli olacaktır.
  • 2.Araca binmeden önce misafirlerimizin ateş ölçümleri yapılacak ve normal değerlerin üzerinde çıkan misafirlerimiz tura alınmayacaktır.
  • 3.Tüm misafirlerimize sağlık kiti (Maske ve Eldiven) verilecektir.
  • 4.Araçlarımızda El dezenfektanı bulunacaktır.
  • 5.Rezervasyon esnasında misafirlerimizden HES kodu (Hayat Eve Sığar Uygulamasından alınan Sms Kodu) talep edilecektir.
  • 6.Araçlarımız Covid-19 önlemleri kapsamında tur süresince yarı kapasiteli olacaktır.
  • 7.Gezi süresince sosyal mesafe kurallarına uygun hareket edilecektir.