Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
ALAÇATI OT FESTİVALİ - İZMİR KONAKLAMA
  • ALAÇATI OT FESTİVALİ - İZMİR KONAKLAMA
  • ALAÇATI OT FESTİVALİ - İZMİR KONAKLAMA
  • ALAÇATI OT FESTİVALİ - İZMİR KONAKLAMA
ALAÇATI OT FESTİVALİ - İZMİR KONAKLAMA ALAÇATI OT FESTİVALİ - İZMİR KONAKLAMA ALAÇATI OT FESTİVALİ - İZMİR KONAKLAMA

425.00 TL

ALAÇATI OT FESTİVALİ - İZMİR KONAKLAMA
GECE SAAT 01.00 DA HAREKET, ( 10 Nisanı 11 Nisana Bağlayan Gece )11 NİSAN 2020: Yolda vereceğimiz molalar ardından Salihli – Turgutlu İzmir istikametinden sabahın erken saatlerinde tarihteki on iki İon kolonisinden biri olan ve antik dönemdeki ismi Erythrai olan Türk turizminin gözbebeği Çeşme’ye ulaşıp Çeşme gezimize başlıyoruz. Çeşme’de ilk durağımız 1508 yılında ll. Beyazıt’...

GECE SAAT 01.00 DA HAREKET, ( 10 Nisanı 11 Nisana Bağlayan Gece )

11 NİSAN 2020:
 Yolda vereceğimiz molalar ardından Salihli – Turgutlu İzmir istikametinden sabahın erken saatlerinde tarihteki on iki İon kolonisinden biri olan ve antik dönemdeki ismi Erythrai olan Türk turizminin gözbebeği Çeşme’ye ulaşıp Çeşme gezimize başlıyoruz. 
Çeşme’de ilk durağımız 1508 yılında ll. Beyazıt’ın yaptırmış olduğu muhteşem deniz manzaralı Çeşme Kalesi olacak. Çarşısında verilen serbest zaman sonrası öğle saatlerinde, bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan Ot Festivaline katılmak için antik dönemde ismi Agrillia günümüzdeki ismi ise Alaçatı olan şirin beldeye geçeceğiz. 
Kendine özgü taş mimarisi, yel değirmenleri ve rüzgârı ile ünlü bu güzel kasabada vereceğimiz serbest zamanda dileyenler birbirinden farklı yöresel kıyafetler giymiş yöre insanın doğadan topladıkları çeşit çeşit otları sergiledikleri Pazaryeri Meydanında alışveriş yapabilir. 
Alaçatı’nın taşla kaplanmış daracık sokaklarında dolaşıp, bol bol fotoğraf çekip, yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Daha sonrasında İzmir Alsancak Kordon da bulunan otelimiz de konaklama.


12 NİSAN 2020:  Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Efes Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra göreceğimiz yerler arasında olacaktır. Efes Antik Kenti gezimizin ardından, Hıristiyan inanışına göre Meryem Ana’nın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Selçuk da verilecek öğle yemeği arasından sonra Şirince’ye hareket. Şirince gezisi ve şarap alışverişi ardından geri dönüş yoluna koyuluyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde Eskişehir’e varış ve bir sonra ki gezimiz de görüşmek üzere vedalaşma.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

LÜKS ARAÇLAR İLE ULAŞIM
1 GECE OTEL KONAKLAMASI – İZMİR ALSANCAK
1 ADET SABAH KAHVALTISI – OTELDE AÇIK BÜFE

2.GÜN SELÇUK DA ÖĞLE YEMEĞİ
PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
1618 NOLU KANUNA GÖRE ZORUNLU SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI
ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
ŞARA TURİZM GÜLERYÜZÜ VE MİSAFİRPERVERLİĞİ

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

1.GÜN SABAH KAHVALTISI ve AKŞAM YEMEĞİ

1.GÜN ÖĞLE YEMEĞİ ve DÖNÜŞ AKŞAM YEMEĞİ

OTELDE ve YEMEKLER DE ALINAN İÇECEKLER

MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

KİŞİSEL HARCAMALAR

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Fiyat
11 Nisan 2020 12 Nisan 2020 425.00 TL

ALAÇATI ÇEŞME İZMİR