Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA
  • Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA
  • Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA
  • Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA
  • Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA
  • Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA
  • Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA
  • Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA
Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA

790.00 TL

Adana Portakal Çiçeği Festivali 3 Gün 2 Gece HATAY FARKIYLA
01 Nisan 2020  Atatürk Bulvarı Migros Önünden Saat 22.00 da Hareket. 02 Nisan 2020: Yolda vereceğimiz mola sonrası Antakya’ya varış. Alacağımız kahvaltımızın ardından Antakya Şehir Turumuza başlıyoruz. Gezimize dünyanın en büyük mozaik müzesi olan Antakya Mozaik Müzesi’ni ziyaret ederek başlıyoruz. Bir dönem şaşalı hayat yaşayan Antik dönemin en önemli kentlerinden olan Anti...

01 Nisan 2020  Atatürk Bulvarı Migros Önünden Saat 22.00 da Hareket.

02 Nisan 2020: Yolda vereceğimiz mola sonrası Antakya’ya varış. Alacağımız kahvaltımızın ardından Antakya Şehir Turumuza başlıyoruz. Gezimize dünyanın en büyük mozaik müzesi olan Antakya Mozaik Müzesi’ni ziyaret ederek başlıyoruz. Bir dönem şaşalı hayat yaşayan Antik dönemin en önemli kentlerinden olan Antiokeya’dan kalan mozaikleri gezerken Kem Göz Mozaiği’ni ve Kral Şuppililuma Heykelini görmeyi lütfen unutmayın. İlk Hıristiyanlık şehitlerinden olan Habib-i Neccar Camii gezisi sonrası Antakya Sokaklarında yürüyerek kısa bir Antakya turu yapıyoruz. Müsait olduğu takdirde gezebileceğimiz Türk-Katolik Kilisesi’ni görüp Tarihi Antakya Evleri’ni gördükten sonra dünyanın ilk kilisesi olarak kabul edilen St Pierre Kilisesi’ne gidiyoruz. Rehberimizinden alacağımız bilgiler sonrasında Uzun Çarşı’ya geliyor ve sizlere serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz yöresel ürünlerini buradan temin edebilirler. Rehberimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Alışveriş molasının ardından Harbiye Şelalesi gezimizi gerçekleştirip sonrasında otelimize varış ve ilk günümüz sona eriyor.

03 Nisan 2020: Sabah kahvaltısı sonrasında Adana istikametine hareket. Adana şehir turumuza başlamak üzere Sabancı Merkez Camii’ne gidiyoruz. 1998 yılında ibadete açılan, Balkanların ve Orta Doğu'nun en büyük camisi olarak kabul edilen bu muhteşem yapıyı rehberimizin anlatımlarıyla ziyaret ettikten sonra Seyhan Nehri’nin kıyısından yapacağımız kısa bir yürüyüşle Adana’nın simgesi olan tarihi Taş Köprü’ye geçiyoruz. Vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Büyük Saat Kulesi, Ramazanoğlu Konağı’nı görüp Yöresel Lezzetlerden oluşan ağzımıza layık öğle yemeğimiz sonrası karnaval alanına gidiyoruz. Kortej yürüyüşü, sokak sanatçıları ve renkli görüntüler eşliğinde Portakal Çiçeği Festivaline katılıyoruz. Serbest zaman diliminde akşam yemeği ( Extra ) sonrası otelimize varış ve dinlenme.

04 Nisan 2020: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Erdemli ’ye gitmek üzere yola çıkıyoruz. Keyifli yolculuğumuz sonrasında dünyaca bilinen Cennet – Cehennem Obruklarını görüp Astım Mağarasını gezmek için vereceğimiz serbest zaman sonrasında hikâyesini rehberimizden dinlerken büyüleneceğiniz, günümüzde hala akustiğinin çok iyi olması sebebiyle konserlere ev sahipliği yapan ama ilk olarak 3’üncü yüzyılda kurulmuş olan Kanlı Divane Antik Kenti’ni geziyoruz. Burada o dönem suçluların atıldığına inanılan ölüm çukurunu, kaya rölyefleri, Hristiyanlığın kabulü sonrasında işlevselliği değişen çeşitli dini yapıları, ölüm kulesini ve antik dönem mezar kalıntılarını ve diğer anıtsal eserleri geziyoruz. Ardından Elausia Sebaste Antik Kentini görüyoruz ve Mersin’in simgelerinden olan meşhur Kız Kalesi önünde hatıra fotoğraflarımızı çekip (Dileyen misafirlerimiz hava şartları doğrultusunda Kız Kalesi’ne tekneyle geçebilirler, rehberimiz konuyla ilgili gerekli açıklamayı araç içerisinde yapacaktır. Öğle yemeği için molamızı veriyoruz. Ardından geri dönüş yoluna koyuluyoruz. Yolda vereceğimiz molalar sonrasında Eskişehir’e varış ve bir sonra ki gezimiz de görüşmek dileğiyle vedalaşma.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Otellerde 2 Gece Konaklama – Antakya / Mersin-Adana

1.Gün Restorantta Sabah Kahvaltısı

1.Gün Otelde Akşam Yemeği

2.Gün Otelde Sabah Kahvaltısı

3.Gün Otelde Sabah Kahvaltısı

3.Gün Adana Yöresel Öğle Yemeği

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

Şara Tour Rehberlik Hizmetleri

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

2.Gün Akşam Yemeği

1.Gün , 2.Gün ve 3.Gün Öğle Yemekleri

Kişisel Harcamalar

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Otellerde ve Yemeklerde Alınan İçecekler

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Fiyat
01 Nisan 2020 04 Nisan 2020 790.00 TL