Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
Adana Portakal Çiçeği Festivali

435.00 TL

Adana Portakal Çiçeği Festivali
06 NİSAN 2019: Yolda vereceğimiz molalar ardından Adana’ya varış ve rehberimizle tanışmanın ardından alacağımız yöresel kahvaltı sonrasında çevre gezilerimize başlıyoruz. Seyhan nehri kenarında yer alan ve Türkiye’nin en büyük camisi olan Sabancı Merkez camii, Ulu Camii , Taş köprü, Büyük Saat kulesi, Ramazanoğlu Medresesi gezimizin ardından 2013 yılında düzenlenen ilk karnaval ile T...

06 NİSAN 2019: Yolda vereceğimiz molalar ardından Adana’ya varış ve rehberimizle tanışmanın ardından alacağımız yöresel kahvaltı sonrasında çevre gezilerimize başlıyoruz. Seyhan nehri kenarında yer alan ve Türkiye’nin en büyük camisi olan Sabancı Merkez camii, Ulu Camii , Taş köprü, Büyük Saat kulesi, Ramazanoğlu Medresesi gezimizin ardından 2013 yılında düzenlenen ilk karnaval ile Türkiye’nin ilk karnavalı olma özelliğe sahip, konser, sergi, gösterileri ile katılımcıların renkli kostümler giydiği kortej yürüyüşü ile Adana Portakal Çiçeği festivaline katılıyoruz. . . Rehberimizin belirleyeceği saatte buluştuktan sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konakla ardıdan ilk günümüz sona eriyor.

07 NİSAN 2019: Sabah kahvaltımız sonrasında otelimizden hareket ediyoruz. Kız Kalesi (Korykos) önünde fotoğraf molası veriyoruz. İkinci durağımız ise Cennet-Cehennem çukuru. Mitolojiye göre Zeus, Alevler kusan yüz başlı ejderha Typhon’u buradaki bir kavgada yendikten sonra onu Etna Yanadardağı’nın altına sonsuza dek kapatmadan önce bir süre Cehennem Çukurunda bekletmiştir. Astım dilek mağarası ziyaretimiz sonrasında Silifke Göksu Irmağı ve Taş Köprü de fotoğraf molası veriyoruz. Kahve molamızı ise denize nazır Taşucu sahilde... Yolda vereceğimiz molalarla birlikte gecenin ilerleyen saatlerinde Eskişehir’e ulaşıyoruz ve sonraki gezilerimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

LÜKS ARAÇLAR İLE ULAŞIM

1 GECE OTEL KONAKLAMASI

2 ADET SABAH KAHVALTISI

1 ADET AKŞAM YEMEĞİ

PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

1618 NOLU KANUNA GÖRE ZORUNLU SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

ŞARA TURİZM GÜLERYÜZÜ VE MİSAFİRPERVERLİĞİ

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle Yemekleri

Otelde ve Yemeklerde Alınan İçecekler

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Kişisel Harcamalar

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Fiyat
05 Nisan 2019 07 Nisan 2019 435.00 TL

Adana Mersin Kızkalesi Cennet Cehennem