Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
ADALAR (BURGAZADA -HEYBELİADA- BÜYÜKADA)
 • ADALAR (BURGAZADA -HEYBELİADA- BÜYÜKADA)
 • ADALAR (BURGAZADA -HEYBELİADA- BÜYÜKADA)
 • ADALAR (BURGAZADA -HEYBELİADA- BÜYÜKADA)
 • ADALAR (BURGAZADA -HEYBELİADA- BÜYÜKADA)
 • ADALAR (BURGAZADA -HEYBELİADA- BÜYÜKADA)
ADALAR (BURGAZADA -HEYBELİADA- BÜYÜKADA) ADALAR (BURGAZADA -HEYBELİADA- BÜYÜKADA) ADALAR (BURGAZADA -HEYBELİADA- BÜYÜKADA) ADALAR (BURGAZADA -HEYBELİADA- BÜYÜKADA) ADALAR (BURGAZADA -HEYBELİADA- BÜYÜKADA)
ADALAR (BURGAZADA -HEYBELİADA- BÜYÜKADA)
Ataürk Bulvarı Migros önünden hareket. Restorantta alacağımız kahvaltı ile birlikte, Adalar istikametine gidecek vapura biniyor ve ilk durağımız olan Burgazada’ya ulaşıyoruz. Burgazada yürüyüşümüz, Sait Faik Evi , Burgazada camii ve Aya Yani Kilisesi hakkında rehberimizden bilgileri aldıktan sonra ada iskelesine karşı çaylarımızı yudumlarken , güneşin tad...

Ataürk Bulvarı Migros önünden hareket. Restorantta alacağımız kahvaltı ile birlikte, Adalar istikametine gidecek vapura biniyor ve ilk durağımız olan Burgazada’ya ulaşıyoruz. Burgazada yürüyüşümüz, Sait Faik Evi , Burgazada camii ve Aya Yani Kilisesi hakkında rehberimizden bilgileri aldıktan sonra ada iskelesine karşı çaylarımızı yudumlarken , güneşin tadını çıkarıyoruz. Rehberimizin verdiği bilgiler sonrasında Heybeliada istikametine gidecek olan vapurumuza binerek, gezimize devam ediyoruz. Heybeliada’nın meydanı, çarşısı, birbirinden güzel renk cümbüşü çiçeklerini görüp fotoğrafladıktan sonra ; Eski Deniz Harp Okulu – Şimdiki Deniz Lisesi , Atatürk’ün emri ile yaptırılan Türkiye’nin ilk Verem Hastanesi Sanatoryum ve Ruhban okulu hakkında rehberimizin anlatımları sonrasında Büyükada gezimizi gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. Büyükada’ya vardığımızda fayton sesleri ile büyülenecek, film ve dizilere konu olan Ada sokaklarında gezinirken arzu ederseniz Faytona binerek Aya Yorgi Kilisesi, Manastırı ve Büyükada’nın zirvesini gezip, fotoğraflayabilirsiniz. Büyükada’da geçireceğimiz keyifli saatler sonrasında Bostancı istikametine gidecek olan vapurumuza binerek bu keyifli Adalar gezimizi sonlandırıyoruz. İstanbul’a döndüğümüzde bizleri bekleyen aracımıza binerek, Eskişehir’e doğru yola koyuluyoruz. Yolda vereceğimiz mola ardından Eskişehir’e varış ve bir başka ŞARA TURİZM gezisinde görüşmek üzere vedalaşma

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

LÜKS ARAÇLAR İLE ULAŞIM
SERPME SABAH KAHVALTISI
PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
ARAÇ İÇERİSİNDE İKRAMLAR
ŞARA TURİZM GÜLERYÜZÜ ve MİSAFİRPERVERLİĞİ

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

ÖĞLE YEMEĞİ, AKŞAM YEMEĞİ VE KİŞİSEL HARCAMALAR

İSTANBUL - ADALAR - İSTANBUL ARASI VAPUR GEÇİŞLERİ ( Araçta Rehbere Nakit Ödenir )

Burgazada - Heybeliada - Büyükada

 • 1.Araçlarımız tur öncesi ve sonrası dezenfekte edilecek, kaptanlarımız ve diğer personelimiz maskeli olacaktır.
 • 2.Araca binmeden önce misafirlerimizin ateş ölçümleri yapılacak ve normal değerlerin üzerinde çıkan misafirlerimiz tura alınmayacaktır.
 • 3.Tüm misafirlerimize sağlık kiti (Maske ve Eldiven) verilecektir.
 • 4.Araçlarımızda El dezenfektanı bulunacaktır.
 • 5.Rezervasyon esnasında misafirlerimizden HES kodu (Hayat Eve Sığar Uygulamasından alınan Sms Kodu) talep edilecektir.
 • 6.Araçlarımız Covid-19 önlemleri kapsamında tur süresince yarı kapasiteli olacaktır.
 • 7.Gezi süresince sosyal mesafe kurallarına uygun hareket edilecektir.