Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
30 Ağustos Zafer Bayramı Özel İzmirin Güzellikleri
 • 30 Ağustos Zafer Bayramı Özel İzmirin Güzellikleri
 • 30 Ağustos Zafer Bayramı Özel İzmirin Güzellikleri
 • 30 Ağustos Zafer Bayramı Özel İzmirin Güzellikleri
 • 30 Ağustos Zafer Bayramı Özel İzmirin Güzellikleri
 • 30 Ağustos Zafer Bayramı Özel İzmirin Güzellikleri
 • 30 Ağustos Zafer Bayramı Özel İzmirin Güzellikleri
30 Ağustos Zafer Bayramı Özel İzmirin Güzellikleri 30 Ağustos Zafer Bayramı Özel İzmirin Güzellikleri 30 Ağustos Zafer Bayramı Özel İzmirin Güzellikleri 30 Ağustos Zafer Bayramı Özel İzmirin Güzellikleri 30 Ağustos Zafer Bayramı Özel İzmirin Güzellikleri 30 Ağustos Zafer Bayramı Özel İzmirin Güzellikleri
30 Ağustos Zafer Bayramı Özel İzmirin Güzellikleri
Çeşme Ilıca Alaçatı Foça İzmir Alsancak Kordon Karşıyaka 27 Ağustosu 28 Ağustosa Bağlayan Cumartesi Gecesi Saat 02.00 da Hareket. Yolda vereceğimiz molalar ardından kahvaltımızı yapıyoruz. 28 Ağustos Cumartesi:Sabah kahvaltımız sonrasında Çeşme’ye varış. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz...

Çeşme Ilıca Alaçatı Foça İzmir Alsancak Kordon Karşıyaka

27 Ağustosu 28 Ağustosa Bağlayan Cumartesi Gecesi Saat 02.00 da Hareket. Yolda vereceğimiz molalar ardından kahvaltımızı yapıyoruz.

28 Ağustos Cumartesi:Sabah kahvaltımız sonrasında Çeşme’ye varış. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda serbest zamanın ardından Ilıca Plajına doğru hareket ediyoruz. Ilıca Plajında tam gün sürecek olan yüzme aktivitesi ile günümüz geçiyor. Rehberimizin belirlediği toplanma saati ardından Alaçatı gezimizi gerçekleştirip otelimize doğru hareket. İzmir'in merkezinde bulunan otelimize yerleşme ardından ilk günümüz sona eriyor. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte İzmir Alsancak gecelerinde eğlence.

29 Ağustos Pazar: Kahvaltımız ardından Foça'ya doğru yola çıkıyoruz. Heredot'un Foça için dediği gibi ''Onlar kentlerini bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel iklimde kurdular'' cümlesini hatırlayıp şehir gezimize başlıyoruz. Yeni Foça ve Eski Foça arasında dantel gibi işlenmiş en güzel koylardan geçerek Eski Foçada panaromik şehir turu yaparak yüzme etkinliğimiz için Beachlere giriş yapıyoruz. Burada geçireceğimiz yüzme aktivitesi sonrası tekrar aracımıza binerek İzmir'e geri dönüş yapıyoruz. Otele varış sonrası serbest zaman ve kordonboyunca İzmir akşamlarının tadını çıkarıyoruz.

30 Ağustos Pazaresi: Sabah kahvaltımız ardından İzmir merkezde bulunan Tarihi Asansör gezimizi gerçekleştirip manzaranın tadını çıkarıyoruz. Rehberimizden alacağımız bilgiler sonrasında Konak Meydanı , Hükümet Konağı , Hasan Tahsin Heykeli ve Tarihi Kemeraltı Çarşısında alışveriş için serbest zaman. Rehberimizin belirlediği zaman dilimi sonrası toplanma sonrası arzu eden misafirlerimiz ile Konak Meydanın'dan İzmir'in artık sloganı haline gelmiş ''otuzbeşbuçuk'' kenti Karşıyaka istikametine vapur gezisi gerçekleştirip bölgeyle özdeşleşmiş turşu suyu ve midye tadımı yapıyoruz. Sonrasında aracımıza geçerek geri dönüş yoluna koyuluyoruz. Yolda vereceğimiz mola sonrasında Eskişehir'e varış.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar İle Ulaşım

2 Gece İzmir Alsancak’ta Konaklama

Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları

Program Dahilinide Çevre Gezileri

Rehberlik Hizmetleri

Tüm Otopark Ücretleri

Şara Turizm Misafirperverliği ve Rehberliği

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

İlk Gün Sabah Kahvaltısı ile Öğle ve Akşam Yemekleri

Plajlarda Şezlong Şemsiye ve Giriş Ücretleri

Kişisel Harcamalar ve Fiyata Dahil Olduğu Belirtilmemiş Hizmetler

 • 1.Araçlarımız tur öncesi ve sonrası dezenfekte edilecek, kaptanlarımız ve diğer personelimiz maskeli olacaktır.
 • 2.Araca binmeden önce misafirlerimizin ateş ölçümleri yapılacak ve normal değerlerin üzerinde çıkan misafirlerimiz tura alınmayacaktır.
 • 3.Tüm misafirlerimize sağlık kiti (Maske ve Eldiven) verilecektir.
 • 4.Araçlarımızda El dezenfektanı bulunacaktır.
 • 5.Rezervasyon esnasında misafirlerimizden HES kodu (Hayat Eve Sığar Uygulamasından alınan Sms Kodu) talep edilecektir.
 • 6.Araçlarımız Covid-19 önlemleri kapsamında tur süresince yarı kapasiteli olacaktır.
 • 7.Gezi süresince sosyal mesafe kurallarına uygun hareket edilecektir.