Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÖZEL İZMİR ÇEŞME PAMUKKALE ŞİRİNCE GEZİSİ
  • 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÖZEL İZMİR ÇEŞME PAMUKKALE ŞİRİNCE GEZİSİ
  • 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÖZEL İZMİR ÇEŞME PAMUKKALE ŞİRİNCE GEZİSİ
  • 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÖZEL İZMİR ÇEŞME PAMUKKALE ŞİRİNCE GEZİSİ
  • 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÖZEL İZMİR ÇEŞME PAMUKKALE ŞİRİNCE GEZİSİ
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÖZEL İZMİR ÇEŞME PAMUKKALE ŞİRİNCE GEZİSİ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÖZEL İZMİR ÇEŞME PAMUKKALE ŞİRİNCE GEZİSİ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÖZEL İZMİR ÇEŞME PAMUKKALE ŞİRİNCE GEZİSİ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÖZEL İZMİR ÇEŞME PAMUKKALE ŞİRİNCE GEZİSİ

650.00 TL

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÖZEL İZMİR ÇEŞME PAMUKKALE ŞİRİNCE GEZİSİ
Atatürk Bulvarı Migros Önünden Hareket. Yolda vereceğimiz molalar ardından, ŞİRİNCE – SELÇUK – MERYEM ANA – EFES ANTİK KENTİ – İZMİR 30 Ağustos: Sabah saatlerinde Selçuk’a varış. İlk noktamız Şirince. Zeytinlikler arasına uzanan yol bizi şirin bir Rum köyü, eski adı “Çirkince” olan Şirince’ye getiriyor. Birbirinden güzel evleri, sokakları ve insan...

Atatürk Bulvarı Migros Önünden Hareket. Yolda vereceğimiz molalar ardından,

ŞİRİNCE – SELÇUK – MERYEM ANA – EFES ANTİK KENTİ – İZMİR

30 Ağustos: Sabah saatlerinde Selçuk’a varış. İlk noktamız Şirince. Zeytinlikler arasına uzanan yol bizi şirin bir Rum köyü, eski adı “Çirkince” olan Şirince’ye getiriyor. Birbirinden güzel evleri, sokakları ve insanlarıyla Şirince gezimizin ardından öğle yemeğimizi  alıyoruz (meşhur çöp şiş menüsü )  Yemek sonrası Selçuk şehir turu, Meryem Ana Evi , Efes Antik Kenti (Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Herakles Kapısı, Trojan Çeşmesi,Hadrian Tapınağı,Skolastik Hamamlar, Gymnasion, Ticaret Agorası, Parlemento Binası, Mozaikli kaldırım) gezileri yapılıyor. Ardından İzmir’de bulunan otelimize hareket. Otele yerleşme sonrasında 30 Ağustos Zafer Bayramında Cumhuriyetimizin en güzel kentinde Alsancak Kordonda Zafer Kutlamaları.

ÇEŞME – ALAÇATI – İZMİR –TARİHİ ASANSÖR - KONAK MEYDANI – SAAT KULESİ

31 Ağustos: Sabah otelde alacağımız kahvaltımız sonrasında Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda serbest zamanın ardından Alaçatı'ya doğru hareket ediyoruz.  Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında İzmir’e dönüş ve Tarihi Asansör hakkında rehberimizden alacağımız bilgileri sonrasında Konak Meydanı , Hükümet Konağı , Hasan Tahsin Heykeli ve Tarihi Kemeraltı Çarşısında alışveriş için serbest zaman. Rehberimizin belirlediği zaman dilimi sonrası toplanma ve otelimize dönüş.

PAMUKKALE – HİERAPOLİS – TRAVERTENLER – ESKİŞEHİR

01 Eylül: Sabah kahvaltımız sonrasında aracımıza binerek Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Hierapolis Antik kenti ile gezimize başlıyoruz. Her noktasında ayrı izler ve özellikler bulunan Antik kentte Rehberimizin anlatımlarını dikkatle dinleyip  verilecek  fotoğraf molaları eşliğinde Hamam binası Nekropol alanı, ana cadde üzerinde bulunan  Domitian Kapısı ve Latrin binası, Apollon Tapınağı ve cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium(cin deliği), Hierapolis Tiyatrosu gezileri ardından antik çağda kutsal olarak bilinen ve birçok hastalığa iyi geldiğine inanılan Sütunlu havuzda kısa bir mola veriyoruz. Ardından bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Travertenlere ulaşıyoruz. Rehberimizin bilgilendirmesi  ve traverten havuzlarına girmek için verilecek serbest zamanın ardından geri dönüş yoluna koyuluyoruz. Yolda vereceğimiz molalar ardından gecenin ilerleyen saatlerinde Eskişehir’e varış ve bir başka gezimizde görüşmek dileğiyle vedalaşma.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar İle Ulaşım

2 Gece İzmir Alsancak’ta Konaklama

3 Adet Sabah Kahvaltısı ( 1.Gün Şirince de Köy Kahvaltısı, Diğer Günler Otelde Açık Büfe )

1.Gün Selçuk’ta Restoranda Öğle Yemeği – Çöp Şiş Menü

Program da Belirtilen Yerlerin Gezilmesi

Seyahat Esnasında Araç İçerisinde İkramlar

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Tüm Otopark Ücretleri

Şara Turizm Misafirperverliği ve Rehberliği

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Otelde ve Yemekler de Alınan İçecekler

Akşam Yemekler

2. ve 3. Gün Öğle Yemekleri

Kişisel Harcamalar ve Fiyata Dahil Olduğu Belirtilmemiş Hizmetler

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Fiyat
30 Ağustos 2019 01 Eylül 2019 650.00 TL

İzmir Selçuk Şirince Çeşme Alaçatı Pamukklae